Team

Dames 14

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Liselotte Dobroschelski
Trainer Jaap Tump
Gezelligheidscaptain Anouk Hoekstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC D11 Fletiomare D5 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amersfoort D3 11 25 8 1 2
2 Maarssen D7 11 22 7 1 3
3 Zeewolde D2-O 10 21 7 0 3
4 Kampong D26 11 21 7 0 4
5 USHC D11 10 20 6 2 2
6 Fletiomare D5 10 17 5 2 3
7 Mezen D3 11 16 6 1 4
8 Zwaluwen D8 11 16 5 1 5
9 Buitenhout D2-O 11 15 5 0 6
10 Voordaan D16 10 9 3 0 7
11 USHC D14 11 3 1 0 10
12 Schaerweijde D7 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Zwaluwen Utrecht D8 n.n.b thuis
19 mrt MMHC Voordaan D16 n.n.b uit
26 mrt SV Kampong Hockey D26 n.n.b uit
2 apr Schaerweijde D7 n.n.b thuis
16 apr MHC Fletiomare D5 n.n.b uit
23 apr MHV Maarssen D7 n.n.b thuis
14 mei Buitenhout MHC D2-O 10:30 uit
21 mei U.S.H.C. D11 n.n.b thuis
4 jun MHC De Mezen D3 n.n.b uit
11 jun Hockeyclub Amersfoort D3 n.n.b thuis
18 jun Hockey Club Zeewolde D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zeewolde D2-O Schaerweijde D7 (11-0)final
Zwaluwen D8 USHC D14 (2-1)final
Voordaan D16 Kampong D26 (3-6)final
Mezen D3 Maarssen D7 (5-2)final
Amersfoort D3 Fletiomare D5 (0-0)final
USHC D11 Buitenhout D2-O (1-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Buitenhout D2-O Mezen D3 (1-2)final
Schaerweijde D7 Zwaluwen D8 (0-9)final
Fletiomare D5 Zeewolde D2-O (4-2)final
USHC D14 Voordaan D16 (2-4)final
Kampong D26 USHC D11 (1-2)final
Maarssen D7 Amersfoort D3 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zeewolde D2-O Maarssen D7 (1-3)final
Voordaan D16 Schaerweijde D7 (7-2)final
Mezen D3 USHC D11 (1-1)scheduled
Amersfoort D3 Buitenhout D2-O (1-0)scheduled
Zwaluwen D8 Fletiomare D5 (2-2)final
USHC D14 Kampong D26 (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Maarssen D7 Zwaluwen D8 (2-0)final
Buitenhout D2-O Zeewolde D2-O (0-4)scheduled
Kampong D26 Mezen D3 (4-2)final
USHC D11 Amersfoort D3 (5-0)final
Schaerweijde D7 USHC D14 (0-4)final
Fletiomare D5 Voordaan D16 (1-4)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zeewolde D2-O USHC D11 (5-0)final
USHC D14 Fletiomare D5 (1-4)final
Zwaluwen D8 Buitenhout D2-O (0-4)scheduled
Amersfoort D3 Mezen D3 (1-0)final
Schaerweijde D7 Kampong D26 (0-2)final
Voordaan D16 Maarssen D7 (1-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Mezen D3 Zeewolde D2-O (2-1)cancelled
Kampong D26 Amersfoort D3 (3-5)final
USHC D11 Zwaluwen D8 (0-2)final
Maarssen D7 USHC D14 (2-1)final
Fletiomare D5 Schaerweijde D7 (9-0)final
DINSDAG 25 OKTOBER 2022
Buitenhout D2-O Voordaan D16 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
USHC D14 Buitenhout D2-O (1-5)final
Voordaan D16 USHC D11 (6-8)final
Schaerweijde D7 Maarssen D7 (1-3)final
Zeewolde D2-O Amersfoort D3 (5-4)final
Zwaluwen D8 Mezen D3 (3-1)final
Fletiomare D5 Kampong D26 (4-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
USHC D11 USHC D14 (3-1)final
Buitenhout D2-O Schaerweijde D7 (4-0)final
Amersfoort D3 Zwaluwen D8 (3-2)final
Maarssen D7 Fletiomare D5 (3-2)final
Kampong D26 Zeewolde D2-O (3-1)final
WOENSDAG 9 NOVEMBER 2022
Mezen D3 Voordaan D16 (3-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
USHC D14 Mezen D3 (2-4)scheduled
Voordaan D16 Amersfoort D3 (0-3)final
Fletiomare D5 Buitenhout D2-O (2-0)final
Zwaluwen D8 Zeewolde D2-O (1-4)final
Schaerweijde D7 USHC D11 (0-4)scheduled
Maarssen D7 Kampong D26 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Buitenhout D2-O Maarssen D7 (1-2)final
Mezen D3 Schaerweijde D7 (6-0)scheduled
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Amersfoort D3 USHC D14 (5-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Voordaan D16 Zwaluwen D8 (1-3)final
Maarssen D7 USHC D11 (1-1)final
Fletiomare D5 Mezen D3 (0-3)final
Schaerweijde D7 Amersfoort D3 (2-5)final
Kampong D26 Buitenhout D2-O (2-3)scheduled
USHC D14 Zeewolde D2-O (2-3)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Mezen D3 Zeewolde D2-O (2-3)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Zwaluwen D8 Kampong D26 (1-3)final

Mede mogelijk gemaakt door:

 
TOP