Team

Dames 13

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Imme Giesen
Aanvoerder Renée van Londen
Trainer Daan van Dingstee
Trainer Bouwen Kruik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D4 USHC D13 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leerdam D1 11 33 11 0 0
2 Culemborg D2-O 11 25 8 1 2
3 Buitenhout D3 11 23 7 2 2
4 Schaerweijde D8 11 22 7 1 3
5 Kampong D24 11 21 6 3 2
6 Kampong D23 11 16 5 1 5
7 IJsseloever D5 11 13 4 1 6
8 Voordaan D15 11 13 4 1 6
9 Fletiomare D4 10 10 3 1 6
10 SCHC D4 11 9 3 0 8
11 USHC D13 10 4 1 1 8
12 Kromhouters D3 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 feb MHC Fletiomare D4 11:00 uit
12 mrt SV Kampong Hockey D24 n.n.b thuis
19 mrt THCC De Kromhouters D3 n.n.b uit
26 mrt Hockeyclub SCHC D4 n.n.b uit
2 apr MMHC Voordaan D15 n.n.b thuis
16 apr HC IJsseloever D5 n.n.b uit
23 apr HC Leerdam D1 n.n.b thuis
14 mei Buitenhout MHC D3 10:30 uit
21 mei CMHC D2-O n.n.b thuis
4 jun Schaerweijde D8 n.n.b uit
11 jun MHC Fletiomare D4 n.n.b thuis
18 jun SV Kampong Hockey D23 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong D24 USHC D13 (7-0)final
Fletiomare D4 IJsseloever D5 (0-6)scheduled
Schaerweijde D8 Leerdam D1 (0-3)scheduled
Kampong D23 Voordaan D15 (5-2)final
Kromhouters D3 SCHC D4 (0-2)final
Culemborg D2-O Buitenhout D3 (5-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Buitenhout D3 Schaerweijde D8 (4-0)final
Leerdam D1 Fletiomare D4 (7-0)final
USHC D13 Kromhouters D3 (5-1)final
SCHC D4 Culemborg D2-O (0-2)final
IJsseloever D5 Kampong D23 (0-3)scheduled
Voordaan D15 Kampong D24 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Kampong D24 IJsseloever D5 (3-2)scheduled
Schaerweijde D8 Culemborg D2-O (2-3)scheduled
Kampong D23 Leerdam D1 (1-4)final
Kromhouters D3 Voordaan D15 (1-3)final
Fletiomare D4 Buitenhout D3 (0-7)scheduled
USHC D13 SCHC D4 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Voordaan D15 USHC D13 (4-0)final
Buitenhout D3 Kampong D23 (1-1)scheduled
Leerdam D1 Kampong D24 (3-0)final
IJsseloever D5 Kromhouters D3 (8-0)final
SCHC D4 Schaerweijde D8 (1-5)final
Culemborg D2-O Fletiomare D4 (0-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
USHC D13 IJsseloever D5 (3-3)scheduled
Kromhouters D3 Leerdam D1 (0-2)final
Kampong D24 Buitenhout D3 (2-2)scheduled
Voordaan D15 SCHC D4 (2-5)final
Fletiomare D4 Schaerweijde D8 (0-1)final
Kampong D23 Culemborg D2-O (2-6)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Culemborg D2-O Kampong D24 (4-1)final
Buitenhout D3 Kromhouters D3 (5-0)final
SCHC D4 Fletiomare D4 (3-5)final
Leerdam D1 USHC D13 (2-0)final
Schaerweijde D8 Kampong D23 (2-1)final
IJsseloever D5 Voordaan D15 (5-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
USHC D13 Buitenhout D3 (0-8)final
Voordaan D15 Leerdam D1 (0-11)final
IJsseloever D5 SCHC D4 (4-0)final
Kromhouters D3 Culemborg D2-O (1-3)final
Kampong D23 Fletiomare D4 (1-2)final
Kampong D24 Schaerweijde D8 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Buitenhout D3 Voordaan D15 (3-0)scheduled
Leerdam D1 IJsseloever D5 (11-2)final
Schaerweijde D8 Kromhouters D3 (4-0)scheduled
Fletiomare D4 Kampong D24 (0-7)final
Culemborg D2-O USHC D13 (5-0)scheduled
SCHC D4 Kampong D23 (1-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
IJsseloever D5 Buitenhout D3 (2-4)scheduled
Voordaan D15 Culemborg D2-O (2-0)final
Leerdam D1 SCHC D4 (4-0)final
Kromhouters D3 Fletiomare D4 (1-2)final
Kampong D24 Kampong D23 (2-0)final
USHC D13 Schaerweijde D8 (2-5)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Buitenhout D3 Leerdam D1 (0-3)scheduled
Kampong D24 SCHC D4 (6-0)final
Schaerweijde D8 Voordaan D15 (2-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
USHC D13 Kampong D23 (0-3)scheduled
Voordaan D15 Fletiomare D4 (2-1)final
SCHC D4 Buitenhout D3 (0-6)scheduled
Leerdam D1 Culemborg D2-O (5-0)final
Kromhouters D3 Kampong D24 (0-5)final
IJsseloever D5 Schaerweijde D8 (0-3)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Culemborg D2-O IJsseloever D5 (9-2)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Kampong D23 Kromhouters D3 (5-1)final

Mede mogelijk gemaakt door:

 
TOP