Team

Dames 09

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Barbara van Dijk
Aanvoerder Iris Wils
Trainer Laurens Staal
Trainer Julius de Waele

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barneveld D3 Zwaluwen D5 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D10 11 28 9 1 1
2 USHC D9 11 27 9 0 2
3 Voordaan D8 11 26 8 2 1
4 Woerden D2-O 11 21 7 0 4
5 Kampong D18 11 18 5 3 3
6 UNO D7 11 18 5 3 3
7 Maarssen D4 11 14 4 2 5
8 Zwaluwen D5 10 10 3 1 6
9 Barneveld D3 10 10 3 1 6
10 Mezen D2-O 11 10 3 1 7
11 Rijnvliet D5 11 3 1 0 10
12 Schaerweijde D4 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Hockeyclub UNO D7 n.n.b uit
19 mrt SV Kampong Hockey D18 n.n.b thuis
26 mrt MMHC Voordaan D8 n.n.b uit
2 apr Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b thuis
16 apr MHC De Mezen D2-O n.n.b thuis
23 apr MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
14 mei M.H.C. Barneveld D3 n.n.b thuis
21 mei Schaerweijde D4 n.n.b uit
4 jun MHC Woerden D2-O n.n.b thuis
11 jun MHV Maarssen D4 n.n.b uit
18 jun HC Rijnvliet D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
USHC D9 UNO D7 (2-0)final
Voordaan D10 Maarssen D4 (4-2)final
Barneveld D3 Woerden D2-O (3-5)final
Voordaan D8 Kampong D18 (3-1)final
Mezen D2-O Rijnvliet D5 (3-1)final
Schaerweijde D4 Zwaluwen D5 (1-9)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Maarssen D4 Barneveld D3 (1-0)final
UNO D7 Mezen D2-O (0-0)scheduled
Zwaluwen D5 Voordaan D8 (0-0)final
Woerden D2-O Schaerweijde D4 (6-0)final
Rijnvliet D5 Voordaan D10 (1-7)scheduled
Kampong D18 USHC D9 (1-0)scheduled
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Barneveld D3 Rijnvliet D5 (6-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Mezen D2-O Kampong D18 (2-3)final
USHC D9 Voordaan D8 (2-0)final
Voordaan D10 UNO D7 (1-0)final
Woerden D2-O Zwaluwen D5 (1-0)final
Schaerweijde D4 Maarssen D4 (2-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kampong D18 Voordaan D10 (0-2)final
Voordaan D8 Mezen D2-O (2-0)final
Zwaluwen D5 USHC D9 (2-5)final
Maarssen D4 Woerden D2-O (2-6)final
Rijnvliet D5 Schaerweijde D4 (9-0)final
UNO D7 Barneveld D3 (4-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Maarssen D4 Zwaluwen D5 (2-1)final
Barneveld D3 Kampong D18 (0-0)final
Woerden D2-O Rijnvliet D5 (6-2)final
Voordaan D10 Voordaan D8 (2-2)final
Mezen D2-O USHC D9 (0-1)final
Schaerweijde D4 UNO D7 (0-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zwaluwen D5 Mezen D2-O (4-0)final
UNO D7 Woerden D2-O (4-1)final
Voordaan D8 Barneveld D3 (5-0)final
Kampong D18 Schaerweijde D4 (5-0)scheduled
Rijnvliet D5 Maarssen D4 (1-2)final
USHC D9 Voordaan D10 (0-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Barneveld D3 USHC D9 (0-4)final
Woerden D2-O Kampong D18 (2-1)final
Rijnvliet D5 Zwaluwen D5 (0-5)final
Voordaan D10 Mezen D2-O (2-0)final
Schaerweijde D4 Voordaan D8 (1-7)scheduled
Maarssen D4 UNO D7 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong D18 Maarssen D4 (2-2)final
Mezen D2-O Barneveld D3 (4-2)final
Voordaan D8 Woerden D2-O (3-1)final
Zwaluwen D5 Voordaan D10 (1-3)final
UNO D7 Rijnvliet D5 (2-1)final
USHC D9 Schaerweijde D4 (4-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Barneveld D3 Voordaan D10 (2-1)final
UNO D7 Zwaluwen D5 (2-0)final
Maarssen D4 Voordaan D8 (0-4)final
Woerden D2-O USHC D9 (2-3)final
Schaerweijde D4 Mezen D2-O (1-2)final
Rijnvliet D5 Kampong D18 (0-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Mezen D2-O Woerden D2-O (3-7)final
Kampong D18 UNO D7 (1-1)final
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Voordaan D8 Rijnvliet D5 (4-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Maarssen D4 Mezen D2-O (3-1)final
Zwaluwen D5 Kampong D18 (1-2)final
Rijnvliet D5 USHC D9 (2-5)scheduled
Schaerweijde D4 Barneveld D3 (2-4)final
Woerden D2-O Voordaan D10 (1-2)final
UNO D7 Voordaan D8 (1-4)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
USHC D9 Maarssen D4 (9-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan D10 Schaerweijde D4 (11-1)final

Mede mogelijk gemaakt door:

 
TOP