Team

Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iduna van den Assem
Aanvoerder Adrienne Burgers
Trainer Tim friso Lodewijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D12 Amersfoort D2-O 10:45
Rijnvliet D4 Kampong D12 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJsseloever D2-O 11 30 10 0 1
2 Kromhouters D2-O 11 27 9 0 2
3 Spitsbergen D2-O 10 26 8 2 0
4 Kampong D15 11 23 7 2 2
5 UNO D2-O 11 21 7 0 4
6 Voordaan D5 11 13 4 1 6
7 Rijnvliet D4 10 11 3 2 5
8 Leusden D2-O 10 11 3 2 5
9 Amersfoort D2-O 9 9 3 0 6
10 Zwaluwen D3 11 4 1 1 9
11 Kampong D12 9 3 0 3 6
12 USHC D7 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MHC Leusden D2-O n.n.b uit
12 mrt Hockeyclub Amersfoort D2-O n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub UNO D2-O n.n.b uit
26 mrt VMHC Spitsbergen D2-O n.n.b thuis
2 apr SV Kampong Hockey D12 n.n.b uit
16 apr Zwaluwen Utrecht D3 n.n.b uit
23 apr SV Kampong Hockey D15 n.n.b thuis
14 mei MMHC Voordaan D5 n.n.b uit
21 mei THCC De Kromhouters D2-O n.n.b thuis
4 jun HC IJsseloever D2-O n.n.b uit
11 jun MHC Leusden D2-O n.n.b thuis
18 jun HC Rijnvliet D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Spitsbergen D2-O Zwaluwen D3 (4-0)scheduled
Amersfoort D2-O USHC D7 (3-0)final
IJsseloever D2-O Kromhouters D2-O (1-0)scheduled
UNO D2-O Kampong D12 (5-0)final
Leusden D2-O Voordaan D5 (1-2)final
Rijnvliet D4 Kampong D15 (1-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
USHC D7 UNO D2-O (0-11)final
Voordaan D5 Rijnvliet D4 (2-2)final
Kampong D15 Amersfoort D2-O (2-0)final
Kampong D12 Spitsbergen D2-O (0-2)final
Kromhouters D2-O Leusden D2-O (8-1)final
Zwaluwen D3 IJsseloever D2-O (0-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Kampong D12 Zwaluwen D3 (2-2)final
Rijnvliet D4 Kromhouters D2-O (1-4)final
Leusden D2-O IJsseloever D2-O (0-4)final
Amersfoort D2-O Voordaan D5 (3-2)final
Spitsbergen D2-O USHC D7 (10-0)scheduled
UNO D2-O Kampong D15 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJsseloever D2-O Rijnvliet D4 (4-0)final
Kampong D15 Spitsbergen D2-O (1-1)scheduled
Kromhouters D2-O Amersfoort D2-O (3-1)final
Voordaan D5 UNO D2-O (1-5)final
Zwaluwen D3 Leusden D2-O (0-6)final
USHC D7 Kampong D12 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Amersfoort D2-O IJsseloever D2-O (0-3)final
Kampong D12 Kampong D15 (2-3)final
Rijnvliet D4 Leusden D2-O (0-2)final
Spitsbergen D2-O Voordaan D5 (2-0)scheduled
UNO D2-O Kromhouters D2-O (1-2)final
USHC D7 Zwaluwen D3 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Kampong D15 USHC D7 (8-1)final
Zwaluwen D3 Rijnvliet D4 (0-5)final
IJsseloever D2-O UNO D2-O (8-0)final
Kromhouters D2-O Spitsbergen D2-O (1-2)final
Leusden D2-O Amersfoort D2-O (3-1)final
Voordaan D5 Kampong D12 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
USHC D7 Voordaan D5 (0-3)final
Spitsbergen D2-O IJsseloever D2-O (2-0)final
Amersfoort D2-O Rijnvliet D4 (1-4)final
UNO D2-O Leusden D2-O (1-0)final
Kampong D12 Kromhouters D2-O (0-5)final
Kampong D15 Zwaluwen D3 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kromhouters D2-O USHC D7 (12-0)scheduled
IJsseloever D2-O Kampong D12 (4-0)final
Leusden D2-O Spitsbergen D2-O (1-1)scheduled
Rijnvliet D4 UNO D2-O (0-7)final
Voordaan D5 Kampong D15 (1-4)final
Zwaluwen D3 Amersfoort D2-O (1-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
USHC D7 IJsseloever D2-O (0-8)final
Kampong D15 Kromhouters D2-O (0-1)final
Spitsbergen D2-O Rijnvliet D4 (1-0)scheduled
Kampong D12 Leusden D2-O (0-0)final
UNO D2-O Amersfoort D2-O (5-0)final
Voordaan D5 Zwaluwen D3 (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
UNO D2-O Zwaluwen D3 (4-0)final
Kromhouters D2-O Voordaan D5 (2-1)final
IJsseloever D2-O Kampong D15 (1-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Kampong D15 Leusden D2-O (3-1)final
Spitsbergen D2-O UNO D2-O (2-1)scheduled
Zwaluwen D3 Kromhouters D2-O (0-6)final
USHC D7 Rijnvliet D4 (0-6)scheduled
Voordaan D5 IJsseloever D2-O (1-7)final

Mede mogelijk gemaakt door:

 
TOP