Team

Dames 05

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Roosmarijn Hobbelen
Coach Alexander van Emde Boas
Coach Duco Zandbergen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nieuwegein D2-O Weesp D2-O 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare D2-O 11 27 8 3 0
2 Voordaan D4 11 24 7 3 1
3 Kampong D8 11 22 7 1 3
4 Kampong D9 11 22 7 1 3
5 Phoenix D3 11 18 6 0 5
6 USHC D4 11 16 5 1 5
7 Kampong D10 11 15 4 3 4
8 Nieuwegein D2-O 10 14 4 2 4
9 USHC D5 11 10 3 1 7
10 Zwaluwen D2-O 11 9 2 3 6
11 Eemvallei D2-O 11 6 2 0 9
12 Weesp D2-O 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt SV Kampong Hockey D9 n.n.b thuis
19 mrt H.C. Eemvallei D2-O n.n.b uit
26 mrt Zwaluwen Utrecht D2-O n.n.b uit
2 apr SV Kampong Hockey D10 n.n.b thuis
16 apr MHC Fletiomare D2-O n.n.b uit
23 apr M.H.C. Weesp D2-O n.n.b thuis
14 mei MHCN D2-O n.n.b uit
21 mei U.S.H.C. D4 n.n.b thuis
4 jun MMHC Voordaan D4 n.n.b uit
11 jun SV Kampong Hockey D8 n.n.b thuis
18 jun SV Phoenix D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Eemvallei D2-O Zwaluwen D2-O (4-3)scheduled
Voordaan D4 Weesp D2-O (10-0)final
Phoenix D3 Kampong D10 (0-3)final
Kampong D8 Fletiomare D2-O (3-4)final
Kampong D9 USHC D5 (5-0)final
USHC D4 Nieuwegein D2-O (0-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
USHC D5 Eemvallei D2-O (3-0)scheduled
Zwaluwen D2-O USHC D4 (0-5)scheduled
Weesp D2-O Kampong D8 (1-5)final
Fletiomare D2-O Phoenix D3 (3-0)final
Nieuwegein D2-O Voordaan D4 (1-1)final
Kampong D10 Kampong D9 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Eemvallei D2-O Kampong D10 (1-3)final
Kampong D9 Fletiomare D2-O (1-4)scheduled
USHC D5 Zwaluwen D2-O (0-2)final
Phoenix D3 Weesp D2-O (6-0)scheduled
Kampong D8 Nieuwegein D2-O (2-3)final
Voordaan D4 USHC D4 (2-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Kampong D10 USHC D5 (2-1)final
Zwaluwen D2-O Voordaan D4 (0-1)final
Fletiomare D2-O Eemvallei D2-O (4-0)scheduled
USHC D4 Kampong D8 (0-2)final
Weesp D2-O Kampong D9 (1-2)scheduled
Nieuwegein D2-O Phoenix D3 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Kampong D8 Voordaan D4 (1-4)final
USHC D5 Fletiomare D2-O (2-2)scheduled
Eemvallei D2-O Weesp D2-O (6-0)final
Kampong D9 Nieuwegein D2-O (1-0)final
Kampong D10 Zwaluwen D2-O (1-1)final
Phoenix D3 USHC D4 (5-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zwaluwen D2-O Kampong D8 (2-2)final
Weesp D2-O USHC D5 (1-3)final
Fletiomare D2-O Kampong D10 (3-0)final
Voordaan D4 Phoenix D3 (0-1)final
USHC D4 Kampong D9 (0-1)final
Nieuwegein D2-O Eemvallei D2-O (3-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Kampong D9 Voordaan D4 (1-2)final
Eemvallei D2-O USHC D4 (0-5)final
Fletiomare D2-O Zwaluwen D2-O (3-3)final
Kampong D10 Weesp D2-O (4-0)final
Phoenix D3 Kampong D8 (1-3)final
USHC D5 Nieuwegein D2-O (2-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Voordaan D4 Eemvallei D2-O (9-0)final
USHC D4 USHC D5 (3-0)final
Nieuwegein D2-O Kampong D10 (2-2)final
Weesp D2-O Fletiomare D2-O (0-6)final
Zwaluwen D2-O Phoenix D3 (0-1)final
Kampong D8 Kampong D9 (6-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
USHC D5 Voordaan D4 (0-3)final
Fletiomare D2-O Nieuwegein D2-O (8-1)final
Kampong D9 Phoenix D3 (1-0)final
Weesp D2-O Zwaluwen D2-O (1-0)final
Eemvallei D2-O Kampong D8 (1-8)final
Kampong D10 USHC D4 (0-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Phoenix D3 Eemvallei D2-O (7-2)final
Kampong D9 Zwaluwen D2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Weesp D2-O USHC D4 (1-9)final
Fletiomare D2-O Voordaan D4 (1-1)final
Zwaluwen D2-O Nieuwegein D2-O (3-2)final
Eemvallei D2-O Kampong D9 (1-4)final
Kampong D10 Kampong D8 (1-2)final
USHC D5 Phoenix D3 (0-1)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
USHC D4 Fletiomare D2-O (1-3)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Kampong D10 Voordaan D4 (1-4)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Kampong D8 USHC D5 (2-1)final

Mede mogelijk gemaakt door:

 
TOP