Team

Dames 01

Spelers Dames 01

June van den Besselaar
Iris Dedding
Julie Geerdink
Merel van Gijzen
Karlijn Goes
Floortje Harms
Eline de Jong
Babette Kingma
Inge van de Klok
Sophie Kok
Milou Nieland
Floortje van Rongen
Annemijn Rüger
Jisca Sikkenk
Isabelle Timmermans
Richelle Traksel
Noor Verhoef
Bente Wattel
Willemien van der Wielen
 

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Annemijn Rüger
Aanvoerder Willemien van der Wielen
Coach Thomas de Klerk
Assistent Coach Sander van Dort

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC D1 IJsseloever D1 0:00
VVV D1 Amersfoort D1 0:00
Gron.Studs D1 GCHC D1 0:00
Naarden D1 GHBS D1 12:45
Fletiomare D1 AthenA D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Houten D1 10 25 8 1 1
2 USHC D1 10 22 7 1 2
3 GCHC D1 10 20 6 2 2
4 GHBS D1 10 20 6 2 2
5 VVV D1 10 18 5 3 2
6 Fletiomare D1 10 16 5 1 4
7 AthenA D1 10 14 4 2 4
8 Naarden D1 10 7 2 1 7
9 IJsseloever D1 10 7 2 1 7
10 Gron.Studs D1 10 3 0 3 7
11 Amersfoort D1 10 3 0 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb !Oefenwedstrijd Dames 1 n.n.b thuis
19 feb N.S.H.C. Apeliotes Dames 1 n.n.b thuis - De Vrienden Veld
25 feb Hockey Club Naarden Dames 1 n.n.b thuis - De Vrienden Veld
5 mrt HC IJsseloever D1 n.n.b thuis
10 mrt THCC De Kromhouters D1 n.n.b uit
12 mrt Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit
19 mrt G.C.H.C. D1 n.n.b thuis
26 mrt HC Athena D1 n.n.b uit
2 apr GHBS D1 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Naarden D1 n.n.b thuis
30 apr MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
7 mei Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' D1 n.n.b thuis
14 mei Hockeyclub VVV D1 n.n.b uit
21 mei Hockey Club Houten D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
GHBS D1 Naarden D1 (4-2)final
AthenA D1 Fletiomare D1 (2-1)final
GCHC D1 Gron.Studs D1 (1-0)scheduled
IJsseloever D1 USHC D1 (1-2)final
Amersfoort D1 VVV D1 (1-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
USHC D1 Amersfoort D1 (3-1)final
VVV D1 GCHC D1 (2-1)final
Gron.Studs D1 AthenA D1 (0-0)final
Houten D1 IJsseloever D1 (3-1)final
Fletiomare D1 GHBS D1 (4-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
GHBS D1 Gron.Studs D1 (5-1)scheduled
AthenA D1 VVV D1 (2-2)final
GCHC D1 USHC D1 (2-5)final
Amersfoort D1 IJsseloever D1 (1-1)scheduled
Naarden D1 Houten D1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
USHC D1 AthenA D1 (2-1)final
VVV D1 GHBS D1 (1-2)final
Houten D1 Amersfoort D1 (2-2)final
Fletiomare D1 Naarden D1 (1-0)final
IJsseloever D1 GCHC D1 (1-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Naarden D1 Gron.Studs D1 (2-1)scheduled
Fletiomare D1 Houten D1 (0-1)final
GHBS D1 USHC D1 (0-0)final
AthenA D1 IJsseloever D1 (2-0)final
GCHC D1 Amersfoort D1 (7-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
VVV D1 Naarden D1 (1-1)final
Gron.Studs D1 Fletiomare D1 (0-3)final
Houten D1 GCHC D1 (2-3)final
IJsseloever D1 GHBS D1 (1-2)final
Amersfoort D1 AthenA D1 (1-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Naarden D1 USHC D1 (1-5)final
Fletiomare D1 VVV D1 (2-3)final
GHBS D1 Amersfoort D1 (4-2)final
AthenA D1 GCHC D1 (1-2)final
Gron.Studs D1 Houten D1 (1-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
GCHC D1 GHBS D1 (1-1)final
USHC D1 Fletiomare D1 (1-0)final
VVV D1 Gron.Studs D1 (2-2)final
IJsseloever D1 Naarden D1 (3-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Naarden D1 Amersfoort D1 (3-0)scheduled
Fletiomare D1 IJsseloever D1 (3-2)final
GHBS D1 AthenA D1 (4-3)final
VVV D1 Houten D1 (1-3)final
Gron.Studs D1 USHC D1 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
GHBS D1 Houten D1 (1-3)final
GCHC D1 Naarden D1 (3-2)final
USHC D1 VVV D1 (0-1)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
IJsseloever D1 Gron.Studs D1 (1-0)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Houten D1 AthenA D1 (1-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
VVV D1 IJsseloever D1 (2-0)final
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 (1-1)final
Houten D1 USHC D1 (3-1)final
Naarden D1 AthenA D1 (1-2)final
Fletiomare D1 GCHC D1 (1-1)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Amersfoort D1 Fletiomare D1 (0-2)final

Mede mogelijk gemaakt door:

 
TOP